Ne yapmak istersiniz ?

Diş Beyazlatma

Mükemmel Doğallık

Diş Beyazlatma

Dişler yıllar içerisinde yiyecekler, içecekler (kahve, çay) ve sigara tüketimi nedeniyle beyazlıklarını kaybedebilirler. Bu durumu düzeltmek için diş beyazlatma (bleaching) işlemi yapılabilir. Diş beyazlatma işlemi porselen kaplamalarla karşılaştırıldığında kolay, güvenilir, ekonomik ve dişler aşındırılmadığı için daha koruyucu bir işlemdir.

İnsanlarda diş renkleri tıpkı ten renkleri gibi farklılıklar gösterir. Bazı kişiler doğuştan şanslı olarak beyaz diş rengine sahiptirler. Bazen de genetik olarak daha koyu diş rengiyle doğarız. Annemizin hamileyken kullandığı veya çocukken bizim kullandığımız bazı antibiyotiklerden dolayı da diş rengimiz koyulaşabilir. Veya içtiğimiz sulardaki flour yoğunluğu da diş rengimizin koyulaşmasına neden olur.

Çeşitli nedenlerle koyulaşmış dişlerin rengini daha açık hale getirme işlemine diş beyazlatma denir.Bu işlemi evinizde gece yatarken takacağınız bir aparey içine sıkılan jellerle veya klinik içinde doktor gözetiminde yaptırabilirsiniz.

Hoş bir gülümsemenin yolu düzgün ve beyaz dişlerden geçiyor. Diş hekimliğinde kaydedilen gelişmelerle sararmış dişleri porselen yaptırmak yerine diş ağartan bazı maddelerle bembeyaz dişlere kavuşmak mümkün. Bleaching (diş beyazlatma) yönteminde önce hastaya diş taşı temizliği yapılır. Daha sonra dudak, dişetleri ve yanak içleri özel yalıtım maddeleri ile kapatılır. Böylece bu bölgelerin zarar görmesi engellenir.

Diş beyazlatma işleminin, 6 aylık periodlarla kontrol edilip, idame tedavi yapılarak, hastanın temizlik konusunda işbirliği ile devamlılığı sağlanabilir

 

Doğal Görünüm

Size özgü beyazlık tonunda dişler

Ağrısız

Gerçekleştirilen işlemde ağrı yoktur

Leke Koruması

Lekelere karşı son derece dayanıklıdır

Uzun ömürlü

Temizlik konusunda işbirliğiniz ile devamlılığı uzun süre sağlanabilir