Ne yapmak istersiniz ?

Pendik Ağız ve Diş Bakımı

Pendik Ağız ve Diş Bakımı

Ağız ve Diş Bakımı İstanbul Mevsim Diş

İstanbul’da komple ağız ve diş bakımı, komple ağız ve diş bakımı fiyatları hakkında detaylı informasyon almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı açısından komple ağız bakımı son derece önemlidir.

Ağzımız ve dişlerimizde en az cildimiz ve saçlarımız kadar bakıma ihtiyaç duyar. Diş hekimlerimiz en az 6 ayda bir komple ağız ve diş bakımı yaptırmamızı önerir.

Topyekün ağız ve diş bakımı, yalnızca diş taşı temizliğini değil, genel bir ağız ve diş temizliğini kapsamaktadır.

Komple ağız ve diş bakımı nasıl olur?

Diş taşı temizliği sonrasında tazyiklı uygulama ile dişlerdeki kir temizliği sağlanır. Ondan sonra cila, diş ipi, dil temizliği ve dişlerinizi güçlendirmek için flor uygulamasının gerçekleştirilmesiyle de komple bakımınız tamamlanmış olur.

Niçin topyekün ağız ve diş bakımı yaptırılmalıdır?

Tüketilen gıdalar, çiğneme alışkanlıkları ve doğru diş fırçalayamama benzer biçimde nedenlerden dolayı dişlerin özellikle diş eti kısımlarında ve ara yüzlerinde plak birikimi göze çarpar. Bu plaklar zaman içinde diş taşına dönüşerek renklenme problemine sebebiyet verir. Bilindiği gibi diş taşları, diş eti hastalıklarının temel kaynağıdır. Topyekün ağız ve diş bakımı yaptırılmazsa zamanla ağız kokusu, dişlerde sallanma, diş etlerinde kanama, ağızda hoş olmayan kahverengi renklenmeler görülür.

Komple ağız ve diş bakımı daha sonra dişler iyi mi görünür?

Renklenme ve diş taşları arındırıldığında ağız ve dişlerde daha ferah bir görüntü olur, ancak dişlerin kendi renginden daha açığı olmaz. Bunun için diş beyazlatma uygulaması yapmış oldurmak gerekir.

Komple ağız ve diş bakımının zararı var mıdır?

Vakit süre biroldukça hasta, diş taşı temizliği işlemlerinde diş hassasiyeti problemlerinden yakınır. Mevsim Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde bu şekilde olumsuzluklar minimuma indirgenir. Çünkü, dişlere uygulanan fluor jel, hassasiyeti engelleyerek, ağızda da ferah bir tat sağlar.

Komple ağız ve diş bakımı fiyatı ne kadar?

Topyekün ağız ve diş bakımı fiyatı uygulanacak olan kombine seçeneklere nazaran değişkenlik gösterebilir. Bazı hastalarımız komple ağız ve diş bakımı ondan sonra diş beyazlatma işlemini de tercih ederler. Bu kapsamda daha uygun fiyatlardan yararlanmak için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul’da komple ağız ve diş bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak için Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda hizmet veren Mevsim Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Share:

Leave comment